Rôzne udalosti si vyžadujú rôzne druhy odevu.

Neobliekame sa rovnako keď ideme na reprezentačný ples, dcére na stužkovú, na svadbu kamarátke, na rodinnú oslavu alebo do práce.

Každá takáto príležitosť má svoj “dress” kód a žiadna z nás určite nechce byť “overdressed“, čiže viac alebo menej oblečená.

Každá z nás, ale chce byť krásna a jedinečná.

Tu je v skratke niekoľko dôvodov, prečo navštíviť práve našu požičovňu FASHION SOS® :

1. Šetríte čas – nemusíte obiehať množstvo obchodov, pretože si nájdete pod jednou strechou štýl, ktorý Vám pristane a cítite sa v ňom dobre.

2. Šetríte miesto vo vašom šatníku – lebo, ruku na srdce, sa stáva každej z nás, že kúpime šaty na tzv. príležitosť „keby náhodou“ a len nám zaberajú miesto v skrini, pretože táto príležitosť buď nikdy nenastane alebo sa nám napríklad zmení postava . Platí to dvojnásobne pri spoločenských šatách, ktoré sa často nevyužívajú, ale v šatníku ich máme – pre istotu.

3. Šetríte peniaze – aj keď sa to možno nezdá, ale viackrát požičať znamená utratiť menej ako, síce lacno, ale neustále kupovať – môže sa totiž stať, že príde obdobie, keď budete potrebovať viacero šiat na rôzne spoločenské udalosti v rodine či medzi priateľmi, čiže rovnaký okruh ľudí a rovnaký okruh očí…Čo vám vtedy napadne ako prvé? “Veď si predsa nedám šaty, ktoré už všetci videli a mala som ich toľkokrát ?!?!” Alebo aj “pomóóóc“ musím si ísť kúpiť nové šaty!!!

4. Budete jedinečné – požičané šaty z  FASHION SOS ® vám zaručia jedinečnosť lebo okrem toho, že väčšinou šaty šijeme podľa vlastných návrhov, máme ich vždy len po jednom kuse. Čiže nezažijete trápny a protivný pocit, že má niekto také isté šaty ako vy a nebodaj v nich vyzerá lepšie.

5. Získate celkové poradenstvo – okrem výberu šiat vám u nás vo FASHION SOS® ponúkneme celkové poradenstvo týkajúce sa stylingu na tú ktorú príležitosť. Či už sa jedná o doplnky, účes, make up alebo šperky. Je to veľmi dôležité lebo často nevieme ako ďalej…šaty si síce kúpime, ale čo ku nim, v tom majú mnohé dámy nejasno…. U nás dostanete “full service“ – šaty, šperky, kabelku, odporúčania ohľadne účesu alebo topánok.

6. Máte stále niečo nové – šaty v šatníku sa vám po čase prestanú páčiť, ale v našej požičovni FASHION SOS ® si nájdete stále iné a  nové…

 

Príďte sa samé presvedčiť…rady Vás uvidíme.

 

 

Milí priatelia, po dlhšej odmlke máme pre vás dôležitý oznam.

Situácia s Covid19 nás zasiahla viac ako dosť a museli sme opustiť naše priestory na Kutuzovovej 11

Presťahovali sme sa do alternatívnych priestorov v polyfunkčnej budove na Záhradníckej 93.

Tým pádom sme vám k dispozícii výhradne po telefonickej (sms, whatsapp, mail) dohode na konkrétny termín.